Oferta

Nasza szkółka czynna jest przez cały rok. Zapraszamy jeźdźców o każdym stopniu zaawansowania. Lekcje jazdy prowadzone są przez młodą ale doświadczoną instruktorkę gotową odpowiedzieć na każde nurtujące ucznia pytanie. Oferujemy naukę jazdy na lonży dla początkujących, jazdę na maneżu a także wyjazdy w teren dla osób bardziej zaawansowanych. Istnieje także moliwość podziwiana przepięknych terenów podczas przejażdżki bryczką, a zimą kuligiem. Stanowi to wielką atrakcję dla całych rodzin. Gwarantujemy Państwu moc atrakcji i niezapomnianych przeżyć w siodle i nie tylko. Obecnie nasza stajnia jest przygotowywana do przyjęcia koni w pensjonat także może już niedługo będziemy mogli gościć Państwa wraz z Waszymi wierzchowcami! Informacje dotyczące pensjonatu z pewnością pojawią się wkrótce na naszej stronie.

W sezonie letnim jazdy prowadzimy także w pobliskim Dworku "Oleńka" w Tuchomiu. Miejsce to jest malowniczo położone nad pięknym jeziorem, w pobliżu lasu i zapewnia wspaniały wypoczynek i relaks. Goście zakwaterowywani są w domkach lub pokojach. Ośrodek organizuje wesela, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Zaletą ośrodka jest także bliskość aglomeracji Trójmiejskiej i Morza Bałtyckiego.

Dworek "Oleńka"
Tuchom 93 k. Gdyni
80-209 Chwaszczyno
Tel: (058) 552-80-76

Obok naszej stajni znajduję się także pole golfowe. Zachęcamy wszystkich odwiedzających do skorzystania z 9 - dołkowego pola, położonego w odległości 4 km od Dworku "Oleńka". Na polu do dyspozycji między innymi:
- driving range
- putting green
- 4 - dołkowa akademia golfa

Istnieje możliwość nauki gry w golfa od podstaw pod okiem doświadczonego trenera. Można też zdobyć uprawnienia do gry (zielona karta). Więcej informacji na stronie internetowej: www.tokarygolf.pl.

Golfowy Klub Sportowy "Tokary Golf Club"
83-304 Tokary 16
tel. + 48 667 677 091